Güzellik Uzmanlığı

İPL Lazer Epilasyon Kursu ve MEB Sertifikası

BD Güzellik ve Estetik Okulu olarak İPL Lazer Epilasyon eğitimlerimiz başlamış bulunmakta.Eğitimlerimiz 5 gün sürmekte.

 

- 5 Günlük eğitim sonunda kursiyerler Milli Eğitim Bakanlığı İPL Diploması almaya hak kazanmaktadır.

 

Bu eğitimleri Türkiye genelinde çok az kurum vermektedir.Bu kurumlardan en saygını olan BD Güzellik ve Estetik kursu eğitimlere kursiyer alımına başlamış bulunmakta.

 

Eğitimler hakkında bilgi almak için:

 

0212 296 47 18 numarasından müşteri temsilcilerimizle ve eğitmenlerimizle görüşebilirsiniz.

 

Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. Gül Apt. No:11/3 Nişantaşı Şişli/İSTANBUL

 

Gelin Makyajı ve Özel Gün Makyajı

Özel günlerinizde, düğünlerinizde ve davetlerinizde profesyonel bir ekiple çalışarak ortaya neşeli ve hayranlık uyandırıcı görüntüler çıkarmak istemez misiniz?

Uzun yıllar eğitim veren kurumumuz sizlere şimdi de özel günler için hazırlanmış makyaj paketini sunuyor.

Güzel günleriniz daha da güzel olsun istemez misiniz?

BD Estetisyenlik Kursu Gelin Makyaj ve Özel Gün Makyajı

Profesyonel bir ekiple çalışmayı kim istemez ki?

BD Estetisyenlik Kursu

Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. Gül Apt. No:11/3 Nişantaşı Şişli/İSTANBUL

0 (212) 2964718

 

Online Estetisyenlik Kursu

 

BD Estetisyenlik Kursu olarak estetisyenlik eğitimlerini online olarak verme modelini uygulamaya koymuş bulunuyoruz.Türkiye'de ilk defa uygulanan bu eğitim modeli yurt dışında geniş alanlarda uygulanmakta ve olumlu sonuçlar alınmaktadır.

 

Eğitim modelimiz: Sitemiz üzerinden dökümanlar şeklinde verilecek eğitimlerimize ulaşabilecek ve ders ders bölümlenmiş kategorilerimizde tekrarlar yapabileceksiniz.Bu eğitimlerimiz süresince belli saatlerde sosyal platformlar üzerinden bize sorularınızı iletecek ve tam bir estetisyenlik eğitimi için sürekli destek alacaksınız.

 

Eğitimlerimiz sonunda 552 Saatlik MEB Estetisyenlik sertifikası alabileceksiniz.   Online eğitim sürecinde bütün dersleri online olarak alabilecek ve skype üzerinden sorularınızı dile getirebileceksiniz.Konferans ortamlı konuşmalarda bulunabileceksiniz.   Online eğitim modelimizin içeriği:

BÖLÜM – 1 : ANATOMİ BÖLÜM –

2 : ZAYIFLAMA TEKNİKLERİ BÖLÜM –

3 : CİLT BAKIMI BÖLÜM –

4 : MASAJ BÖLÜM –

5 : MAKYAJ BÖLÜM –

6 : SATIŞ TEKNİKLERİ

 

Eğitim modelimizin sonunda MEB tarafından uygulanacak sınava İstanbul'a gelmeniz gerekmektedir.İstanbul'da konaklanacak yeri gerektiği takdirde bize danışabilir ve uygun yerler hakkında bilgi alabilirsiniz.Kursumuz Nişantaşı'ndadır.Ulaşımı kolay ve merkezi bir konumda bulunan kursumuzu dilerseniz ziyarete gelerek eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimiz tarafından eğitim hakkında yazılan yorumlara aşağıdaki fotograflara tıklayarak ulaşabilirsiniz.Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.(Fotografların üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.)

Eğitim modelimiz ve dersler hakkında detaylı bilgi için: (Dilerseniz yukarı menüdeki beni ara bölümümüzden müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.) Telefon: 0(212) 2964718 (8:30-21:30 (Pazar günleri 11:30-16:00) saatleri arası telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.)

Yeni dönem online eğitimlerimiz için lütfen müşteri temsilcimizden bilgi alınız. BD Estetisyenlik Kursu

Facebook sayfamızı ziyaret ederek geçmiş eğitimlerimizden fotograflar ve kurumumuz hakkında bilgi ve haberlere ulaşabilirsiniz. Diğer Tüm Bilgilere Ana Sitemizden Ulaşabilirsiniz: www.bdestetisyenlikkursu.com Eğitimlerimizden fotograflara ulaşmak için facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. BD Estetisyenlik Kursu Facebook Sayfası için Tıklayın.

   

Bir Estetisyen Nasıl Olmalıdır?

 

Zayıflama Kursu

Zayıflama kursları 4 kişilik gruplar halinde ya da bire bir kişiye özel uygulanmaktadır.Zayıflama kurslarında uzman psikologlar eşliğinde hipnoz uygulamaları yapılmaktadır.Bu uygulamalar sayesinde kişilerin bilinçaltı düzeyde kilo almaları durdurulmaya çalışılmaktadır.Hipnozla zayıflama eğitiminde kişilerin mevcut kilolarını nasıl verecekleri konusunda da uygulamalar yapılmaktadır.Hipnozla zayıflama fiyatları için lütfen bizi arayınız ya da beni ara formu doldurunuz.

BENİ ARA FORMU

   

Sayfa 1 / 4

Bilgi Talep Formu

Ad Soyad:
E-Posta Adresi:
Telefon:
Şehir:
Not: